Moja opowieść wigilijna…

Pod takim tytułem Szkoła Podstawowa nr 41 w Bydgoszczy zorganizowała konkurs literacki dla uczniów szkół podstawowych – od klasy szóstej do ósmej. Warunkiem udziału było stworzenie własnej, prawdziwej lub wymyślonej, historii świątecznej.

Jak poinformowali organizatorzy, na konkurs wpłynęło 51 opowiadań o tematyce świątecznej. Wszystkie zostały przeczytane z wielką przyjemnością i zainteresowaniem. Wśród pięciorga wyróżnionych znalazła się Karolina Ojewska z klasy 6dp, która zajęła zasłużone 1. miejsce.

Jej praca został opublikowana na stronie SP nr 41. Można ją przeczytać pod adresem:

http://www.sp41.bydgoszcz.pl/joomla/archiwum/archiwum-2013-2014/892-konkurs-moja-opowiesc-wigilijna

Gratulujemy!

Katarzyna Jarzembowska

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sukcesy przedmiotowe Moja opowieść wigilijna…