„Klucz do świata magii” – ogólnopolski sukces Borysa i Filipa

„ Dobrze pisać, to znaczy czynić myśl widzialną.”

Bierce

„Uruchom wyobraźnię i zaproś czytelników do krainy pełnej niezwykłych stworzeń” -tak organizatorzy ogólnopolskiego konkursu literackiego zachęcali uczniów do udziału w tym twórczym przedsięwzięciu. Zadaniem uczestników było napisanie opowiadania, które przeniesie miłośników literatury, zwłaszcza fantasy, do innego wymiaru.

Z radością informuję ,że uczniowie klasy 8e : Filip Oleś i Borys Nawrocki znaleźli się w gronie laureatów X Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Klucz do świata magii”. Za swoje opowiadanie - 15 stron! zatytułowane „ Ten, który niesie mrok” Borys otrzymał wyróżnienie , natomiast Filip zdobył III miejsce za pracę o intrygującym tytule „O niespełnionych marzeniach”.

Wielkie gratulacje dla mistrzów pióra!

Jolanta Nadolna

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sukcesy przedmiotowe „Klucz do świata magii” – ogólnopolski sukces Borysa i Filipa