Kodeks Kulturalnego Ucznia, czyli dla kogo dobre maniery nie są tajemnicą:)

kulturaosobista       "Grzeczność jest jak poduszka powietrzna: niby nic w niej nie ma,

                                                                        a jednak z nią  wygodnie." 

                                                                                              R.Emerson

        W ramach V edycji programu "Dobre maniery,łamią bariery" odbył się konkurs dla uczniów klas 4-8 , którego celem było stworzenie KODEKSU KULTURALNEGO UCZNIA. Prace , które wpłynęły ,okazały się mądre, dojrzałe i niekiedy zaskakujące. Zwróciliście uwagę na takie sprawy jak: punktualność, higiena osobista, pomoc innym, brak przemocy, szanowanie drugiego człowieka, bezpieczeństwo.

Oto wykaz klas nagrodzonych w konkursie:

I miejsce -     klasy: 4a, 5b , 5g

II miejsce –   klasy: 6a i 7e

III miejsce – klasa: 5c      

Dziękuję wszystkim za udział i zapraszam do kolejnych kulturalnych przedsięwzięć już niebwem :) KODEKSY stały się ozdobą szkolnego holu na II piętrze , a uczniowie otrzymali punkty dodatnie do zachowania , natomiast słodka niespodzianka pojawi się podczas podsumowania tej edycji programu "Dobre maniery, łamią bariery"

Jolanta Nadolna

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sukcesy przedmiotowe Kodeks Kulturalnego Ucznia, czyli dla kogo dobre maniery nie są tajemnicą:)