Już znamy Mistrza Savoir- Vivre 2019…. w SP nr 31

maniery6„Jak cię widzą, tak cię piszą” ,to główne przesłanie konkursu wiedzowego SZKOLNY MISTRZ SAVOIR- VIVRE . Jego celem było wyłonienie osób będących za pan brat z dobrymi manierami. Uczniowie   z klas 4-8 rozwiązali test , który sprawdzał wiedzę dotyczącą między innymi zachowania podczas przyjęcia np. urodzinowego czy używania zwrotów grzecznościowych .Z przyjemnością informuję, że laureatami „kulturalnych” potyczek zostali w tym roku następujący uczniowie: I miejsce: Michalina Rega z klasy 8b ,II miejsce : Amelia Kasprzak z klasy 8b, III miejsce:   Klaudia Podolska z klasy 6c, Anastazja Malicka z klasy 8d, Emilia Koczorowska z klasy 5g,Emma Włodarczyk z klasy 8b, Mikołaj Żuk z klasy 6d i Wawrzyniec Mroczek z klasy 5c.

Wszystkim bardzo dziękuję za tak liczny udział w konkursie i serdecznie gratuluję zwycięzcom! Nagrody w postaci punktów plusowych otrzymają wszyscy uczestnicy konkursu , natomiast znawcom savoir-vivre upominki zostaną wręczone podczas uroczystego podsumowania V edycji programu Dobre maniery, łamią bariery” .

Jolanta Nadolna

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sukcesy przedmiotowe Już znamy Mistrza Savoir- Vivre 2019…. w SP nr 31