Konkurs " Planszówka "

gryW związku z ogłoszonym konkursem dla  uczniów klas: 1-3, 4-8 pt.” PLANSZÓWKA ” którego celem było   promowanie gier planszowych i towarzyskich, dostarczanie radosnych przeżyć i zadowolenia z osiągnięcia sukcesu, zachęcenie do poznawania zasad zdrowej rywalizacji, prezentacja pomysłowości, uzdolnień i zainteresowań. że Zasady konkursu były proste. Każda gra zgłoszona do udziału w konkursie musiała być pracą wykonaną własnoręcznie. Mile widziana była pomoc rodziców.  Praca konkursowa miała zawierać elementy charakterystyczne dla gry planszowej, czyli tytuł, instrukcję gry, planszę oraz pionki do gry. Tematyka gry była dowolna ( rodzina, czas wolny, wspólna zabawa, zdrowie) podobnie jak technika i forma wykonania pracy. Gra miała być stworzona indywidualnie, a każdy uczestnik mógł wykonać i zgłosić do konkursu tylko jedną propozycję.

OTO WYNIKI KONKURSU :

I MIEJSCE JAN FRANCZAK 1a

II MIEJSCE MIKOŁAJ FRYDRYCH 4d

III MIEJSCE LENA KAWALEC 1a

Ponadto wyróżnione zostały 3 prace :KRYSTIAN KUŹNIAK 1a, GILBERT SIATKOWSKI 1c, OLIWIER BANIA 6d

Zwycięzcom gratuluję pomysłu, estetyki wykonania. Zachęcam do dalszej aktywności .                      

Nagrody będą czekały w szkole !

Anna Schulz

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sukcesy przedmiotowe Konkurs " Planszówka "