Konkurs o św. Wincentym a Paulo

Z okazji wspomnienia liturgicznego św. Wincentego a Paulo odbył się konkurs poświęcony temu świętemu. Uczniowie naszej szkoły zaangażowali się zarówno w konkursie plastycznym, polegającym na narysowaniu Bazyliki lub wizerunku św. Wincentego a Paulo, a także w konkursie techniczno-plastycznym, w którym najmłodsi uczniowie wraz z rodzicami zbudowali wspaniałe makiety przedstawiające Bazylikę pw. św. Wincentego a Paulo. Natomiast najstarsi uczniowie przygotowali prezentacje multimedialne zawierające życiorys świętego. Laureaci otrzymali atrakcyjne nagrody ufundowane przez parafię Bazyliki.  Wręczenia dyplomów dokonał osobiście ksiądz biskup Antoni Długosz, znany z programu Ziarno. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni drobnymi upominkami.  Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie gratulujemy i zachęcamy do zaangażowania się
w kolejnych!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii oraz  filmu z pozdrowieniami dla uczniów naszej szkoły od ks bp Długosza

 

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sukcesy przedmiotowe Konkurs o św. Wincentym a Paulo