Mój język świadczy o mnie….- laureaci konkursu

„Granice mojego języka wyznaczają granice mojego świata.”

„ Mój język świadczy o mnie – wypowiadamy wojnę wulgaryzmom to tytuł szkolnego konkursu, w którym wzięli udział  uczniowie klas 4-8 .Przedsięwzięcie odbyło się w ramach VI edycji programu „Dobre maniery, łamią bariery”. Uczestnicy przygotowali plakaty promujące poprawność językową i zasady kulturalnego odnoszenia się do siebie. Dziękujemy wszystkim za pomysłowe, staranne i kolorowe prace.

Oto nagrodzeni:

I miejsce: A. Budzik, A. Ryczak -klasa 7a i A. Kurczewska, W. Chmielewska, J. Barska -klasa 6a

II miejsce: J. Lewandowska, K. Bożko -klasa 7a, J. Handzlik i E. Lewandowska – klasa 7a

III miejsce: L. Ignaczak, A. Lutyńska, A. Żarna, K. Różańska -klasa 5a,

Nagrody laureatom zostaną wręczone podczas uroczystego podsumowania tej edycji programu.

Zapraszamy do udziału w kolejnych „kulturalnych” przedsięwzięciach.

Jolanta Nadolna i Bożena Dirbach

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sukcesy przedmiotowe Mój język świadczy o mnie….- laureaci konkursu