Mój własny różaniec

15.11.2020 r. został rozstrzygnięty konkurs „Mój własny różaniec”. Do konkursu przystąpiło 104 uczniów naszej szkoły, każdy z uczestników przygotował przepiękne różaniec z bardzo oryginalnych materiałów. Najpopularniejsze w tym roku były różańce wykonane z darów jesieni: kasztany, żołędzie, jarzębina. Najmłodszym dzieciom w przygotowaniu różańców mogli pomóc rodzice.

Finał konkursu odbył się w Bazylice pw. Świętego Wincentego a Paulo, gdzie można było podziwiać dzieła naszych uczniów. Każdy z uczestników otrzymał upominek za przygotowanie i wielką pracę jaką wykonał. Po kilkugodzinnych naradach zostały wyłonione trzy pierwsze miejsca oraz 10 wyróżnień. Laureaci otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez Księży Misjonarzy z bydgoskiej bazyliki.

Laureaci konkursu:

I. miejsce - Marysia Kołacka

II. miejsce - Marianna Sroka

III. miejsce - Maja Pleszewska

Wyróżnienia: Roksana Jurków, Ksawery Dąbkowski, Artem Vynohrodskyi, Alicja Antczak, Bolesław Fons, Marek Zaborowski, Rafał Jurków, Hubert Stankiewicz, Władysław Kościerzyński, Oliwia Białkowska

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i zachęcamy do kolejnych - następny już w grudniu

katecheci SP31

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sukcesy przedmiotowe Mój własny różaniec