Znawcy mody, czyli laureaci konkursu „ Stroje na różne okazje”

Podrnik 4Moda nie istnieje wyłącznie w ubiorach.

Moda jest na niebie, na ulicy, moda to idee,

sposób życia, wszystko to, co się dzieje”.

Uczniowie klas 4-8 wzięli udział w szkolnym konkursie związanym z modą. Przedsięwzięcie zostało przygotowane w ramach programu „Dobre maniery, łamią bariery”. Wymagało ono kreatywności ,niebanalnego podejścia do zaproponowanych przez organizatorów kreacji oraz… przeanalizowania zawartości własnej szafy .Stroje zarówno na co dzień , jak i odświętne, stanowiły temat konkursu. Wasza pomysłowość i sposób ich prezentacji był dla nas nie lada niespodzianką.

Z przyjemnością informujemy, że laureatami zostali:

I miejsce: Roksana Wawrzyniak z klasy 4f,

II miejsce ex aequo : Lena Lewandowska z klasy 6e , Miłosz Wollandt z klasy 6c,

III miejsce ex aequo: Zuzanna Szczepańska z klasy 6g, Marek Lipkowski z klasy 6f,

wyróżnienie: Jaśmina Ścibich z klasy 4f, Wiktoria Walter z klasy 6f, Tymoetusz Ścibich z klasy 6f .

Nagrody szkolnym znawcom mody zostaną wręczone podczas uroczystego podsumowania tej edycji programu „Dobre maniery, łamią bariery”.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom za udział i gratulujemy wspaniałej wyobraźni!

Jolanta Nadolna i Bożena Dirbach

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sukcesy przedmiotowe Znawcy mody, czyli laureaci konkursu „ Stroje na różne okazje”