Ocalić od zapomnienia , czyli jak zostać młodym twórcą…

„Piszemy, by posmakować życia podwójnie”.

Anais Nin

 

W ramach Bydgoskiego Grantu Oświatowego odbyła się kolejna edycja konkursu „Twórca rodzi się w Tobie”,organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 62 . Wykazanie się znajomością różnych gatunków literackich, świadome posługiwanie się formami językowymi i wiedzą na temat elementów budowy książki to główne cele tego twórczego wyzwania. Własna legenda o Bydgoszczy, opowiadanie zatytułowane „ Zdarzyło się w moim mieście w 2100 roku” to propozycje zadań dla uczniów z klas 4-8 . Dodatkowym wyzwaniem dla wszystkich uczestników było własnoręczne wykonanie ilustracji do swojej pracy.

Z wielką radością i satysfakcją informujemy ,że Alicja Wachowska z klasy 6g zajęła II miejsce, a Julia Marciniak z klasy 4e uplasowała się na III miejscu w tej edycji konkursu.

Gratulujemy młodym twórczyniom!

Jolanta Nadolna i Anna Pol

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sukcesy przedmiotowe Ocalić od zapomnienia , czyli jak zostać młodym twórcą…