Ogólnopolska Stypendiada Polonistyczna – nasi laureaci

W grudniu 2020 roku 45 uczniów z klas 4-8 online wzięło udział w Ogólnopolskim Stypendialnym Projekcie Edukacyjnym STYPENDIADA POLONISTYCZNA .

Celem tego przedsięwzięcia jest popularyzacja twórczości znanych pisarzy , w tym roku uczestnicy stypendiady zmierzyli się między innymi z utworami Juliusza Słowackiego i Aleksandra Fredro. Poza tym uczniowie sprawdzili swoją znajomość zasad ortografii i umiejętności ich stosowania w praktyce. Z radością informuję, że laureatami tej edycji zostali:  

konkurs ortograficzny: I miejsce Stanisław Popiesz z klasy 8d, wyróżnienia : Cyprian Kania z klasy 5a , Marco Salvini z klasy 6c, Tadeusz Eluszkiewicz i Denis Deręgowski z klasy 6g, Sebastian Łobodziński z klasy 7c, Antonina Gaweł z klasy 8d,

konkurs czytelniczy: wyróżnienie Julia Handzlik z klasy 7a.

Pozostali uczniowie co prawda nie stanęli na podium, ale niektórzy uczestnicy zdobyli wysokie noty, jedynie 1 lub 2 punktów zabrakło im do uzyskania tytułu finalisty.

Dyplomy i nagrody laureatom zostaną wręczone na koniec roku szkolnego .

Wielkie gratulacje ;)

Wszystkich zapraszam do udziału w tym projekcie polonistycznym już za rok!

szkolny koordynator:  Jolanta Nadolna, Anna Pol

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sukcesy przedmiotowe Ogólnopolska Stypendiada Polonistyczna – nasi laureaci