Powiatowy konkurs poetycki „Jednego wiersza”

         „Poezja jest wtedy, gdy emocje znajdują swoje myśli, a myśli znajdują swoje słowa”.

                                                                                                                          Robert Frost

         Przedsięwzięcie poetyckie, które zaproponował młodym twórcom Pałac Młodzieży w Bydgoszczy, skierowane było do uczniów pragnących swoje uczucia i marzenia przedstawić w formie wiersza o dowolnej tematyce. O małych i wielkich radościach, o smutkach, kotku czy papudze pisali uczestnicy konkursu. Z radością informuję, ze dwoje uczniów z klasy 6g zostało jego laureatami. Mikołaj Mrozowski zajął I miejsce , a Zuzanna Szczepańska uplasowała się na II miejscu.

Wielkie gratulacje dla naszych poetów!

Jolanta Nadolna

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sukcesy przedmiotowe Powiatowy konkurs poetycki „Jednego wiersza”