„Babciu, Dziadku…..” – wojewódzki konkurs literacki

 

   17 gram miłości – pod takim hasłem Pałac Młodzieży w Bydgoszczy organizuje wojewódzki konkurs literacki dla uczniów ze specyficznymi trudnościami w pisaniu i czytaniu. Przedsięwzięcie odbywa we współpracy z redakcją czasopisma „Pod Wiatr”. Tegoroczna edycja konkursu polegała na napisaniu listu lub wiersza poświęconego babciom i dziadkom.

Z radością informujemy, że nasi uczniowie zdobyli następujące laury:

II miejsce – Weronika Poświata z klasy 1ag

wyróżnienia: Marta Czarkowska z klasy 1ag, Kinga Lewandowska i Dominika Kania z klasy 6a oraz Adrian Wołowiec z klasy 5a.

Gratulujemy nagrodzonym!

autorki: J. Nadolna i A. Pol

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sukcesy przedmiotowe „Babciu, Dziadku…..” – wojewódzki konkurs literacki