Mistrzowie województwa kujawsko-pomorskiego w trójboju LA:

FILIP BANACH, PAWEŁ DĘBICKI,MARCEL STĘPOWSKI,JAKUB TOMASZEWSKI,SEBASTIAN ŁOBODZIŃSKI

BARCIN 4.06.2019

Maciej Kasprzak

Czwórbój LA

czworboj2

8 i 9.V.2019 roku odbyły się Mistrzostwa Bydgoszczy w czwórboju LA, w których złody medal zdobyli chłopcy: Tayron Castillo- Łyczba, Igor Stankiewicz, Kacper Kukliński, Nicolas Witkowski, Aleksander Sikorski, Kacper Rutkowski oraz srebrny dziewczęta:Martyna Szalbierz, Patrycja Macioszek ,Emilia Głowacka, Martyna Sonnak, Michalina Handzlik, Zofia Klet, Dominika Kuligowska.

Trójbój LA

trojbojladziewczynki

trojbojlachlopcy

21 i 22.V.2019 roku odbyły się Mistrzostwa Bydgoszczy w trójboju LA (bieg na dystansie 60m, skok w dal oraz rzut piłeczką palantową),w których złoty medal zdobyła drużyna chłopców w składzie:Jakub Tomaszewski, Paweł Dębicki, Marcel Stępowski, Filip Banach, DominikŁyczywek, Antoni Lewandowski, a srebrny medal drużyna dziewcząt w składzie:Katarzyna Głowacka, Maria Minkiewicz, Martna Lewandowska, Emilia Lewandowska, Julia Lewandowska, Gabriela Biesek.

Mistrzostwa Bydgoszczy w piłce nożnej halowej U12

Mistrzostwa Bydgoszczy w piłce nożnej halowej U12 rozpoczęliśmy od fazy grupowej, w której wygraliśmy wszystkie mecze.

SP31 - SP63 6-0;  SP31 - SP46 4-2;  SP31 - SP62 5-1;  SP31 - SP56 8-0;  SP31 - SP Katolik 3-2

W półfinałach zagraliśmy z SP67 na ich terenie i tam wygraliśmy 3-0. Na koniec zmagań w finale graliśmy systemem "każdy z każdym" i tu gospodarzem był mistrz z poprzedniego roku czyli SP15.

Nasze wyniki w finałach:

SP 31 - SP40 1-0;  SP31 - SP44 1-1;  SP31 - SP15 2-4;  SP31 - SP13 3-2

I te zmagania zakończyliśmy za SP15 (srebrny medal) i SP44 (złoty medal) plasując się na 3 miejscu i zdobywając brązowe medale.

Skład drużyny: KIESZKOWSKI OLIWIER 4CP, MROCZEK WAWRZYNIEC 4CP, STĘPOWSKI MARCEL 4CP, MICHALSKI MAKSYMILIAN 6CP,  JUSZCZAK PATRYK 5CP,  KOWALKOWSKI KACPER 5CP,  POSZYTEK OLIWIER 5CP,  SKLORZ ALEKSANDER 5CP,  ŚWIERBLEWSKI ALAN 5CP,  ŁOBODZIŃSKI SEBASTIAN 5CP,  PUSZAKOWSKI ANTONI 5CP,  SAIENKO IVAN 5CP

Jako trener jestem dumny z Chłopców, którzy dali z siebie więcej niż 100% i skrzętnie realizowali od pierwszego meczu założenia taktyczne.

trener Szymon Izajasz

Sekcja judo udanie rozpoczęła sezon startowy

Bardzo udanie sekcja judo rozpoczęła sezon startowy 2019. Na ogólnopolskim turnieju w Kaczorach koło Piły, zawodnicyUKS 10 Judo Bydgoszcz wystawił 50 zawodników. Wszyscy bardzo ładnie walczyli więc klub zakończył swój udział z dorobkiem 33 medali (12 złotych, 8 srebrnych i 13 brązowych). Dzięki temu zajęli 1 miejsce w klasyfikacji medalowej i punktowej. Wszystkim, którzy wzięli udział gratulujemy !!!