Dzieciaki do rakiet

W poniedziałek 16.04.2018 roku w Toruniu odbył się finał wojewódzki Turnieju "Dzieciaki do Rakiet". Nasza drużyna w skladzie: Aleksander Olender, Franciszek Wilk, Oliwier Bania, Gabriela Biesek, Zofia Czarnecka, Julia Troka zajęła 2 miejsce i wywalczyła awans do ogólnopolskiego finału w Warszawie.

autor: Kinga Wrzesińska

Mistrzostwo Bydgoszczy w Piłce Halowej

I miejsce klasy piłkarskiej Szkoły Podstawowej nr 31, działającej pod patronatem Polonii Bydgoszcz - rocznik 2003 w XXV Bydgoskiej Olimpiadzie Młodzieży w Halowej Piłce Nożnej Chłopców.

Poloniści by zdobyć tytuł Mistrzów Bydgoszczy musieli przejść przez IV fazy turnieju, rozegrali 7 spotkań z których 6 zakończyło się ich zwycięstwem,a tylko raz spotkanie zakończyło się remisem. Każdy etap turnieju uczniowie SP nr 31 kończyli na pierwszym miejscu tabeli.
W turnieju uczestniczyło 21 drużyn.
Kolejność końcowa:
1. SP nr 31
2. SP nr 15
3. Katolicka Szkoła Podstawowa

Skład mistrzowskiej drużyny: Dominik Bąk, Jakub Dobrowolski, Kacper Dyksa,Maksymilian Gaul, Fabian Trynkiewicz, Tomasz Podlaski, Mateusz Bartchodzie, Adrian Marciniak, Jan Rogowski, Szymon Sobczak,Kacper Lewandowicz, Adrian Janecki, Igor Rutkowski.

trener: Mateusz Winiarski

Dzieciaki do Rakiet

W sobotę 24.03.2018 roku w naszej szkole odbył się wewnętrzny finał Turnieju "Dzieciaki do Rakiet". W rywalizacji uczestniczyły cztery zespołu - liczące łącznie 22 uczniów. Dzieci startowały w konkurencjach sprawnościowych, paratenisowych i tenisowych. Zwyciężyła drużyna w składzie : Alesander Sklorz, Gabriela Biesek, Alan Świerblewski, Antonina Ryczak i Dominik Łyczywek. Wygrani otrzymali złote medale, pozostali uczestnicy - srebrne i brązowe, a członkowie czwartej drużyny - pamiątkowe dyplomy. Kadrę naszej szkoły czeka teraz finał wojewódzki, który odbędzie się w Kwietniu bieżącego roku, najprawdopodobniej w Toruniu.

autor: Kinga Wrzesińska

5 medali na Międzynarodowym Turnieju w Berlinie

Rewelacyjnie wypadli uczniowie naszej szkoły i zawodnicy Taekwondo przywożąc z Berlina w konkurencji poomsae pięć medali, w tym aż 3 złote:   Dawid Runowski- złoto, Patryk Waliszewski –złoto, Jakub Łuczak –złoto, Marta Malewicz-brąz, Róża Pietrzak brąz, Paula Meller miejsce 4. A to wszystko podczas Międzynarodowego Turnieju o Puchar Burmistrza Berlina 10 marca 2018r. Dodatkowo podczas oficjalnego otwarcia swoje umiejętności zaprezentowała Koreańska drużyna pokazowa. Pokaz poprzedził występ grupy  wykonującej tradycją muzykę na bębnach.

Gratulacje!!!

autor: Grzegorz Giełdon

Raport z boiska

Uczniowie klasy 2 CG, zawodnicy KP Polonia Bydgoszcz udanie zakończyli rozgrywki rundy jesiennej. Podopieczni trenera Mateusza Winiarskiego w ramach rozgrywek organizowanych przez Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej rozegrali 10 spotkań ligowych,  9 meczy wygrali a w jednym spotkaniu padł bezbramkowy remis. W związku z czym piłkarze reprezentujący Naszą szkoły wygrali rozgrywki ligowe i uzyskali awans do II ligi wojewódzkiej!

Najlepszym strzelcem rozgrywek został Nasz zawodnik Szymon Sobczak, który w 10 meczach ligowych zdobył 14 bramek.

Gratulujemy sukcesu zawodnikom oraz trenerowi i czekamy na kolejne wygrane!

autor: Mateusz Winiarski

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sport, zdrowie, rekreacja-szkoła w ruchu