Mistrzostwa Bydgoszczy w piłce nożnej halowej U12

Mistrzostwa Bydgoszczy w piłce nożnej halowej U12 rozpoczęliśmy od fazy grupowej, w której wygraliśmy wszystkie mecze.

SP31 - SP63 6-0;  SP31 - SP46 4-2;  SP31 - SP62 5-1;  SP31 - SP56 8-0;  SP31 - SP Katolik 3-2

W półfinałach zagraliśmy z SP67 na ich terenie i tam wygraliśmy 3-0. Na koniec zmagań w finale graliśmy systemem "każdy z każdym" i tu gospodarzem był mistrz z poprzedniego roku czyli SP15.

Nasze wyniki w finałach:

SP 31 - SP40 1-0;  SP31 - SP44 1-1;  SP31 - SP15 2-4;  SP31 - SP13 3-2

I te zmagania zakończyliśmy za SP15 (srebrny medal) i SP44 (złoty medal) plasując się na 3 miejscu i zdobywając brązowe medale.

Skład drużyny: KIESZKOWSKI OLIWIER 4CP, MROCZEK WAWRZYNIEC 4CP, STĘPOWSKI MARCEL 4CP, MICHALSKI MAKSYMILIAN 6CP,  JUSZCZAK PATRYK 5CP,  KOWALKOWSKI KACPER 5CP,  POSZYTEK OLIWIER 5CP,  SKLORZ ALEKSANDER 5CP,  ŚWIERBLEWSKI ALAN 5CP,  ŁOBODZIŃSKI SEBASTIAN 5CP,  PUSZAKOWSKI ANTONI 5CP,  SAIENKO IVAN 5CP

Jako trener jestem dumny z Chłopców, którzy dali z siebie więcej niż 100% i skrzętnie realizowali od pierwszego meczu założenia taktyczne.

trener Szymon Izajasz

Sekcja judo udanie rozpoczęła sezon startowy

Bardzo udanie sekcja judo rozpoczęła sezon startowy 2019. Na ogólnopolskim turnieju w Kaczorach koło Piły, zawodnicyUKS 10 Judo Bydgoszcz wystawił 50 zawodników. Wszyscy bardzo ładnie walczyli więc klub zakończył swój udział z dorobkiem 33 medali (12 złotych, 8 srebrnych i 13 brązowych). Dzięki temu zajęli 1 miejsce w klasyfikacji medalowej i punktowej. Wszystkim, którzy wzięli udział gratulujemy !!!

Mateusz Kuliński

Goście z Korei

Już po raz kolejny w naszej szkole gościliśmy czworo trenerów taekwondo z Korei. Podczas ferii można było nie tylko  doskonalić technikę, ale również miło spędzić czas. Pozdrawiamy wszystkich uczestników, a szczególnie naszych gości: Yun Ju Hee, Mun Min Jeung, Oh Sung Min, Lee Dong Hyun !!!

Grzegorz Giełdon

IV Wielki Trening Rodzinny Judo

Jak co roku sekcja judo organizuje dla swoich zawodników i ich rodzin wspólny trening, na którym wszyscy mogą wspólnie poćwiczyć. Po raz kolejny trenerzy się nie zawiedli ponieważ prawie 300 osób, które wzięło udział  mogło się zintegrować i trochę przy tym zmęczyć ;) Warto pogratulować rodzicom ponieważ dzielnie starają się dorównać swoim wysportowanym pociechom w ćwiczeniach ;)

Mateusz Kuliński
Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sport, zdrowie, rekreacja-szkoła w ruchu