Mistrzostwa Bydgoszczy w Lidze LA dziewcząt

11.05.2017 na stadionie Zawisza odbyły się Mistrzostwa Bydgoszczy w Lidze LA dziewcząt. Wśród 12 gimnazjów nasz zespół w składzie: Michalczyk Aleksandra, Majewska Agata, Ciarka Aleksandra (bieg na odcinku 100m) Mroczek Martyna, Ziółkowska Paulina, Dołżycka Julia (bieg na odcinku 300m) Szopińska Wiktoria, Zbielska Emilia, Chojnicka Patrycja (bieg na odcinku 600m) Schmidt Zuzanna, Dulęba Kinga (w skoku w dal) Martyna Bardyga (rzut oszczepem) Skopowska Kornelia, Bentlejewska Agata, Łęgowska Anna (pchnięcie kulą) oraz Michalczyk Aleksandra, Majewska Agata, Schmidt Zuzanna, Dulęba Kinga (sztafeta 4x100m) zdobyły tytuł wicemistrza Bydgoszczy.

autor: Maciej Kasprzak

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sport, zdrowie, rekreacja-szkoła w ruchu Mistrzostwa Bydgoszczy w Lidze LA dziewcząt