Czwartki lekkoatletyczne

Przez cały rok uczniowie naszej szkoły brali udział w zmaganiach lekkoatletycznych, podzielonych na starty w edycji jesiennej :22.IX. 29.IX. 6.X 23.X oraz wiosennej: 6.IV 20.IV  27.IV 11.V 25.V  i w wielkim finale 1.VI. Prawo startu mieli uczniowie urodzeni w latach 2004, 2005, 2006 i młodsi. Każdy zawodnik miał prawo startu w jednej konkurencji biegowej i jednej technicznej, rozgrywanej dla danej grupy wiekowej.

W łącznej klasyfikacji punktowej zajęliśmy II miejsce. Skład reprezentacji uczniów biorących udział w czwartkach LA: Emilia Głowacka, Julia Kelm, Patrycja Macioszek, Marianna Ostrowska, Martyna Sonnak, Ewa Różańska, Tayron Castillo Łyczba, Adam Piskozub, Adrian Stobierski, Mateusz Golenia, Konrad Kłosowicz, Adam Kwapich, Aleksander Sikorski, Nicolas Witkowski, Alicja Cisewska, Aleksandra Czyżewska, Natalia Ćwiklińska, Ewelina Franz, Liwia Gralla, Wiktoria Krakowiak, Klara Orzeł, Amelia Kasprzak, Karol Marszał, Marcel Kuczur, Oliwia Krzyśko, Julia Froehelke, Paula Has, Malwina Michalska, Maja Michalska, Jagoda Nagórska, Nadia Tomaszewska, Oliwia Troka, Olga Piotrowska, Mateusz Boryszewski, Piotr Okoniewski, Jan Kitta, Olivier Landowski, Mikołaj Modrzejewski, Mikołaj Przybylski, Dawid Rosiński, Piotr Rozpłochowski, Jan Rzepiński - opiekunowie: Maciej Kasprzak, Iwona Dembska, Jarosław Śmieszek. Do finału ogólnopolskiego w Łodzi w dniach 16-18.VI.2017r awansowali: Patrycja Macioszek, Mikołaj Modrzejewski w konkurencji skoku w dal, Jagoda Nagórska w konkurencji skoku wzwyż oraz Dawid Rosiński w konkurencji biegu na 300m.

Życzymy powodzenia.

autor: Maciej Kasprzak