Sport Generacja 2017

Dnia 19.09.2017 r uczniowie naszej szkoły brali udział w zmaganiach sportowych Sport Generacja na Stadionie Zawisza.

W biegu sztafetowym 12x200m chłopcy wywalczyli II miejsce w składzie: Łobodziński Sebastian, Łyczywek Dominik, Sikorski Aleksander, Witkowski Nicolas, Bugajski Mateusz, Stobierski Adrian, Castillo-Łyczba Tayron, Piskozub Adam, Mundzia Szymon, Szymanowski Oskar, Rozpłochowski Piotr, Witkowski Oskar,

a dziewczęta IV miejsce w składzie: Kuligowska Dominika, Mojsiej Wiktoria, Macioszek Patrycja, Szlbierz Martyna, Malewicz Marta, Kasprzak Amelia, Głowacka Emilia, Sonnak Martyna, Czyżewska Aleksandra, Kondek Julia, Monika Nalazek, Dudzik Amelia.

Odbyły się również starty indywidualne: I miejsca w biegu na 33m przez płotki zdobyła Patrycja Macioszek z klasy 5ap oraz w biegu na 33m zdobył Adam Piskozub z klasy 5cp.

autor: Maciej Kasprzak