Indywidualne i drużynowe biegi przełajowe

3.10.2017 r w Fordonie odbyły się Indywidualne i Drużynowe Biegi Przełajowe. Wystartowali w nich na dystansie 800m: Andryańczyk Kamila, Czyżewska Aleksandra, Franz Ewelina, Kęskrawiec Natalia, Kasprzak Amelia, Głowacka Emilia, Macioszek Patrycja, Szlbierz Martyna, Różańska Ewa 1000m: Witkowski Nicolas, Bzdzion Fabian, Castillo-Łyczba Tayron, Gałkowski Oskar, Mickiewicz Nikodem, Witkowski Oskar, Rozpłochowski Piotr 1500m: Cyzman Oliwia, Lis Julia, Malinowska Maja, Maciejewska Aleksandra, Ziółkowska Paulina.2000m: Szostak Daniel - III miejsce, Hubert Zakrzewski – V miejsce Michał Rocniak Hubert Rackowiak. Dziewczęta w składzie: Pituła Patrycja,Ciarka Aleksandra, Michniacka Marcelina, Polasik Paulina, Szopińska Wiktoria, Zbielska Emilia zdobyły I miejsce w Drużynowych Biegach Przełajowych

autor: Maciej Kasprzak

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sport, zdrowie, rekreacja-szkoła w ruchu Indywidualne i drużynowe biegi przełajowe