4 medale naszych uczniów na Mistrzostwach Polski Młodzików w Judo

Wielkim sukcesem dla naszej sekcji judo zakończyły się Mistrzostwa Polski Młodzików, które odbyły się w Poznaniu w dniach 14 - 15 października. Aż 4 medale (1 srebrny i 3 brązowe) wywalczyli nasi uczniowie: Marta Twardowska, Maksymilian Nowak, Łukasz Przybylski i Dominik Zakowicz .Dodając do tego 5 miejsce Julii Rosińskiej i bardzo dobre walki Mikołaja Apolinarskiego oraz Nikodema Stachowiaka sprawiło, że zakończyliśmy zmagania na 3 miejscu w klasyfikacji punktowej w Polsce, zostawiając za sobą największe klubu z naszego kraju.
 
Wszystkim zawodnikom bardzo gratulujemy.
 
autor: Mateusz Kuliński
 
Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sport, zdrowie, rekreacja-szkoła w ruchu 4 medale naszych uczniów na Mistrzostwach Polski Młodzików w Judo