UDANY START ZAWODNIKÓW TAEKWONDO W WARSZAWIE

W minioną niedzielę 19 listopada 2017 roku zawodnicy Taekwondo wystartowali w  Pucharze Polski Poomsae pod patronatem Centrum Kultury Ambasady Republiki Korei w Warszawie. Cała ekipa wypadła bardzo dobrze przywożąc wiele medali: Krzysztof Pakulski startując w dwóch konkurencjach zdobył  medal złoty i srebrny, Dawid Runowski (nasz absolwent)  medal brązowy, Patryk Waliszewski medal srebrny, Jakub Łuczak medal brązowy, Róża Pietrzak zajęła miejsce 4, Feliks Ozdowy miejsce 9. Dodatkowo Centrum Kultury Ambasady Republiki Korei przygotowało dla uczestników  atrakcje w postaci zajęć warsztatowych związanych z kulturą koreańską m.in. malowanie masek, upominkowych malowideł. Można było także przymierzyć tradycyjne stroje koreańskie. 

Gratulujemy sukcesów!!!

autor: Grzegorz Giełdon

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sport, zdrowie, rekreacja-szkoła w ruchu UDANY START ZAWODNIKÓW TAEKWONDO W WARSZAWIE