Mistrzostwo Bydgoszczy w Piłce Halowej

I miejsce klasy piłkarskiej Szkoły Podstawowej nr 31, działającej pod patronatem Polonii Bydgoszcz - rocznik 2003 w XXV Bydgoskiej Olimpiadzie Młodzieży w Halowej Piłce Nożnej Chłopców.  

Poloniści by zdobyć tytuł Mistrzów Bydgoszczy musieli przejść przez IV fazy turnieju, rozegrali 7 spotkań z których 6 zakończyło się ich zwycięstwem,a tylko raz spotkanie zakończyło się remisem. Każdy etap turnieju uczniowie SP nr 31 kończyli na pierwszym miejscu tabeli.  
W turnieju uczestniczyło 21 drużyn. 
Kolejność końcowa: 
1. SP nr 31
2. SP nr 15
3. Katolicka Szkoła Podstawowa
 
Skład mistrzowskiej drużyny: Dominik Bąk, Jakub Dobrowolski, Kacper Dyksa,Maksymilian Gaul, Fabian Trynkiewicz, Tomasz Podlaski, Mateusz Bartchodzie, Adrian Marciniak, Jan Rogowski, Szymon Sobczak,Kacper Lewandowicz, Adrian Janecki, Igor Rutkowski.
 
trener: Mateusz Winiarski
Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sport, zdrowie, rekreacja-szkoła w ruchu Mistrzostwo Bydgoszczy w Piłce Halowej