Czwartki LA

W łacznej klasyfikacji szkół czwartków LA zajęliśmy II miejce na co składało się 8 cyklicznych startów w roku szkolnym 2017/2018.Osoby startujące w zawodach:Budzik Antonia,Kuligowska Dominika,Lewandowska Martyna,Mojsiej Wiktoria,Ryczak Antonia,Stróżyńska Karolina,Ciemny Ksawier,Rejent-Kulesza Gracjan,Rodźko Wiktor,Łyczywek Dominik,Sklorz Aleksander,Tomszewski Jakub,Łuszpińska Emilia,Klet Zofia,Stankiewicz Igor,Mroczkowski Maksymilian,Głowacka Emilia,Lorenc Oliwia,Macioszek Payrycja,Sonnak Martyna,Szalbierz Martyna,Witkowski Nicolas,Sikorski Aleksander,Golenia Mateusz,Czyżewska Aleksandra,Kęskrawiec Natalia opiekunowie:Iwona Dembska,Maciej Kasprzak
Po finale miejskim prawo staru w mistrzostwach polski czwartków LA w Łodzi uzyskali:Igor Stankiewicz w biegu na 60m, Martyna Szalbierz w rzucie piłeczką palantową, Patrycja Macioszek w biegu na 60m,Martyna Sonnak w biegu na 300m, Emilia Głowacka w biegu na 600m.
 
Reszta zdjęć w galerii
 
Maciej Kasprzak