IGRZYSKA DZIECI I MŁODZIEŻY W BADMINTONIE

Uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy wystartowali w tej dyscyplinie. Ilość drużyn zaskoczyła organizatorów. W Szkole Podstawowej nr 16 stawiło się ponad 30 reprezentacji bydgoskich szkół. Najlepiej poradził sobie duet Oliwier Bania i Piotr Stanecki, którzy odpadli z turnieju przegrywając mecz o wejście do najlepszej czwórki.

Pozostali zawodnicy wygrywali pojedyncze mecze w grupach. Cóż, pierwsze koty za płoty. Mamy czas, aby potrenować i spróbować sił w przyszłym roku.

Skład drużyn:

Igrzyska Dzieci: Biesek Gabriela, Emilia Łuszpińska, Amelia Nebak, Kacper Stanecki, Oliwier Bania

Igrzyska Młodzieży: Natalia Kęskrawiec, Katarzyna Krzyżyńska, Iryna Zherebukh, Jakub Dankowski, Krystian Radzimski

Opiekunowie: Iwona Dembska, Kinga Domagała, Kasia Mianowska

autor: Kasia Mianowska

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sport, zdrowie, rekreacja-szkoła w ruchu IGRZYSKA DZIECI I MŁODZIEŻY W BADMINTONIE