IRZYSKA DZIECI I MŁODZIEŻY W PŁYWANIU

plywanie3W tegorocznych zawodach tylko uczniowie naszej szkoły mieli odwagę zmierzyć się z pływakami trenującymi w klasach sportowych. Medale wydzierali sobie zawodnicy SP 44, 60, 63 i 64. Nasi dobrze spisywali się w swoich seriach, co pozwoliło na zdobycie piątej lokaty w mieście.

Skład zespołów:

Igrzyska Dzieci: Dominika Budzyn , Pola Dolata , Nadia Jankowska, Maria Minkiewicz , Aleksandra Pietrewicz, Antonina Ryczak, Magdalena Foksińska, Aleksander Długosz, Szymon Śniedziewski, Eryk Hatka Eryk , Wiktor Rodźko, Piotr Struensee Piotr, Jakub Tomaszewski, Antoni Wojciechowski, Maksymilian Mroczkowski

Igrzyska Młodzieży: Aleksandra Michalak Aleksandra, Marta Malewicz, Antonina Gaweł, Antonina Mikołajczyk, Anna Stankiewicz, Eliza Wojnacka, Igor Węgrzyński, Mateusz Bugajski, Konrad Kłosowicz, Stanisław Popiesz, Mikołaj Śliwiński, Marcel Piotrowski, Tymoteusz Sobczak, Tymon Łysiak

Opiekunowie: Kasia Mianowska, Filip Wypych

autor: Kasia Mianowska

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sport, zdrowie, rekreacja-szkoła w ruchu IRZYSKA DZIECI I MŁODZIEŻY W PŁYWANIU