Zastępstwa w dniu 2018-12-13 czwartek
Joanna Belter
lekcja opis zastępca uwagi
5 6 cp - wf, SG22 K. Wrzesińska wf
6 7 ap - wf, SG22 K. Wrzesińska wf
7 7 ap - wf, SG22 K. Wrzesińska wf
8 3 dg - wf, SG21 K. Wrzesińska wf
9 5 cp - wf, SG21 M. Kasprzak wf
       
Aneta Bełka-Siemion
lekcja opis zastępca uwagi
7 3 bg(2) - wioślarstwo, W1 W. Nowakowski  
8 3 bg(2) - wioślarstwo, W1 W. Nowakowski  
9 3 bg(2) - wioślarstwo, W1 W. Nowakowski  
       
Kamila Dąbrowska
lekcja opis zastępca uwagi
4 6 dp - Uczniowie przychodzą później    
6 3 ag - matematyka, 203 K. Kłosowski edb
7 6 cp - matematyka, 203 R. Chylmański rel.
8 7 dp - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
6 IIp2 K. Kłosowski  
7 PW R. Chylmański  
       
Aleksandra Droż
lekcja opis zastępca uwagi
2 8 ep - Uczniowie przychodzą później    
3 3 cg - matematyka, 206 L. Marachowska fiz.
4 8 cp - matematyka, 206 W. Falkowska chem.
5 3 bg - matematyka, 206 J. Grabowska art.
6 4 gp - matematyka, 206 A. Wieczorek tech.
7 4 fp - matematyka, 206 B. Dix przy.
       
Anna Krzyżelewska-Suś
lekcja opis zastępca uwagi
4 8 ep(2) - j.angielski, 118 S. Sobczuk j.ang.
6 7 dp(1) - j.angielski, 101 Z. Bekisz-Michalska j.ang.
7 7 cp - j.angielski, 101 R. Obuchowska biol.
9 4 bp - taekwondo, 118 M. Marynowska  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
3 Ip1 J. Buczyńska  
6 Ip1 Z. Bekisz-Michalska  
       
Mateusz Kuliński
lekcja opis zastępca uwagi
2 3 dg(1) - judo, SJU Ł. Bielun judo
3 3 dg(1) - judo, SJU Ł. Bielun judo
5 6 dp(2) - judo, SJU1 Ł. Bielun złączenie grup
6 6 dp(2) - judo, SJU1 Ł. Bielun złączenie grup
8 4 dp(1) - judo, SJU Ł. Bielun judo
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
1 SG Ł. Bielun  
       
Aneta Kwapich
lekcja opis zastępca uwagi
1 7 cp - Uczniowie przychodzą później    
2 6 ap - Uczniowie przychodzą później    
3 8 dp - matematyka, 120 J. Buczyńska j.ang.
4 6 bp - matematyka, 120 J. Lipowicz-Jagodzińska hist.
5 7 ap - matematyka, 120 S. Sobczuk j.ang.
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
2 Ip1 A. Pawełkiewicz  
       
Katarzyna Mianowska
lekcja opis zastępca uwagi
3 4 bp(1) - taekwondo, SG1 G. Jagodziński złączenie grup
4 4 bp(2) - taekwondo, SG21 S. Wąs złączenie grup
5 3 ag - e_dla_bezp, 213 A. Łysiak j.nie.
7 8 cp - e_dla_bezp, 215 K. Kłosowski edb
8 5 bp(1) - taekwondo, SG1 A. Nowakowski złączenie grup
9 5 bp(2) - taekwondo, SG1 A. Nowakowski złączenie grup
10 5 bp - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
2 SG K. Wrzesińska  
3 SG G. Jagodziński  
       
Joanna Puziak
lekcja opis zastępca uwagi
3 1 dp - e_wczesnoszk, 008 K. Lewicka e.wczes.
4 1 dp - e_wczesnoszk, 119 K. Lewicka e..wczes.
5 1 dp - e_wczesnoszk, 008 K. Lewicka e.wczes.
6 1 dp - e_wczesnoszk, 008 K. Lewicka e.wczes.
       
Filip Wypych
lekcja opis zastępca uwagi
1 5 ap - Uczniowie przychodzą później    
2 5 ap - Uczniowie przychodzą później    
3 8 ep(1) - wf, SG22 I. Dembska wf
4 8 ep(1) - wf, SG1 I. Dembska  
5 8 dp - wf, SG4 I. Dembska wf
6 8 dp - wf, SG4 I. Dembska wf
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
4 SZA I. Dembska  
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN